Transport i spedycja

Branża transportowa wymaga działania pod presją czasu. Wiemy, jak ważne dla Ciebie i Twojej firmy jest przyjazne, uporządkowane środowisko pracy, w którym bałagan nie utrudnia dotrzymywania terminów. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe dla branży logistycznej, takie jak czyszczenie powierzchni magazynowych, pojedynczych ciężarówek oraz floty firmowej.

Flota firmowa to wizytówka przedsiębiorstwa transportowego czy spedycyjnego. Częste mycie samochodów jest jednak skomplikowane, czasochłonne a przede wszystkim wymaga zużycia znacznych ilości wody, co generuje dodatkowe koszty. Czyszczenie parowe ciężarówek to tańsza alternatywa. Do wyczyszczenia samochodu potrzeba kilka razy mniej wody. W czasie sprzątania powstaje również znacznie mniej ścieków, toteż usługa może zostać wykonana niemal w dowolnym miejscu. Poddane czyszczeniu parowemu auto jest gotowe do pracy natychmiast po zakończeniu mycia karoserii i naczepy lub prania tapicerki.

Korzystając z myjek parowych oraz specjalistycznych odkurzaczy przemysłowych, jesteśmy w stanie szybko uporządkować nawet bardzo duże powierzchnie. Technologie, którymi się posługujemy umożliwiają sprawne i trwałe usunięcie zabrudzeń powstałych na skutek oddziaływania smarów przemysłowych, tłuszczu i innych zabrudzeń na różne powierzchnie, w tym kostkę brukową i betonowe posadzki. Nasz sprzęt jest przystosowany na pracy w wąskiej przestrzeni, takiej jak korytarze magazynowe. Korzystamy z niezależnych źródeł zasilania.